Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

logo projekt1.jpgmatematyka1 1projekt 2018IMG 20180221 131129 rsZajęcia wyrównawcze z matematyki odbywają się w ramach projektu konkursowego pod nazwą  „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020. Celem zajęć jest wyrównanie braków edukacyjnych oraz ćwiczenie podstawowych umiejętności matematycznych wykorzystywanych podczas lekcji matematyki oraz w życiu codziennym.

 Na zajęciach uczniowie  doskonalą umiejętności rachunkowe na liczbach naturalnych, całkowitych, ułamkach dziesiętnych i zwykłych a także ćwiczą wyobraźnię geometryczną. Wiele radości dostarczyły uczniom zajęcia, podczas których wykonywali kolorowe mozaiki geometryczne. Utrwalane są też takie zagadnienia jak jednostki pola, obwody wielokątów, pola powierzchni oraz  procenty. Działania pamięciowe i pisemne na liczbach naturalnych i całkowitych oraz działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych uczniowie utrwalają przy pomocy gier matematycznych i programów multimedialnych, wykorzystywanych podczas zajęć. Taki rodzaj matematyki okazuje się dla uczniów bardzo przyjemny.

Beata Piekielna
Aleksandra Kula

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...