Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

www0036 kwietnia w Wieruszowskim Domu Kultury już po raz XII odbył się  Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, który licznie zgromadził przedszkolaków oraz uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu wieruszowskiego. Organizatorami prozdrowotnej edukacji przez muzykę i zabawę była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieruszowie przy współudziale Starostwa Powiatowego w Wieruszowie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Iga Wojciechowska z kl. VIc, Zuzanna Baryga z kl. Vc, Agnieszka Baberowska z kl. VI c oraz Wiktoria Wójcikowska z kl.VIc. Spośród 9 szkół podstawowych dziewczętom udało się zająć III miejsce.

www002Wyniki konkursu w kategorii wiekowej - szkoły podstawowe klasy IV-VII :

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Niwiskach
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie