Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

www0036 kwietnia w Wieruszowskim Domu Kultury już po raz XII odbył się  Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, który licznie zgromadził przedszkolaków oraz uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu wieruszowskiego. Organizatorami prozdrowotnej edukacji przez muzykę i zabawę była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieruszowie przy współudziale Starostwa Powiatowego w Wieruszowie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Iga Wojciechowska z kl. VIc, Zuzanna Baryga z kl. Vc, Agnieszka Baberowska z kl. VI c oraz Wiktoria Wójcikowska z kl.VIc. Spośród 9 szkół podstawowych dziewczętom udało się zająć III miejsce.


www002Wyniki konkursu w kategorii wiekowej - szkoły podstawowe klasy IV-VII :
 
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Niwiskach
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Opiekun
Izabela Nawrocka

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...