Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

OTWP 2018IMG 20180323 142318 rsMartyna Piluch z kl. V A  i Bartosz Rechmal z kl. IV A reprezentowali naszą szkołę na powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które zostały przeprowadzone  23 marca  w Ochotniczej Straży Pożarnej w Galewicach. W kategorii szkół podstawowych Martyna Piluch zajęła V miejsce. Zawodnicy najpierw rozwiązywali  test pisemny,  który był decydujący o zakwalifikowaniu do części ustnej. W komisji sędziowskiej zasiedli funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z Wieruszowa oraz przedstawiciele OSP.

 

Wszystkim uczestnikom wręczono nagrody ufundowane przez Komendę Główną PSP za pośrednictwem Komendy Wojewódzkiej oraz gadżety z Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie:
Anna Augustyniak
Aleksandra Kula
Joanna Kawula

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...