Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

informatycy 26 20180323 1113713986

logo projekt1.jpg23 marca 2018 odbył się konkurs informatyczny pt: „Pakiet Office pomocny w życiu codziennym” przeznaczony dla uczniów uczestniczących w projekcie „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół  w Gminie Wieruszów”,  uczęszczających  na zajęcia komputerowe. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na rangę przedmiotu oraz możliwość wykorzystania umiejętności z zakresu informatyki w praktyce, a także wyłanianie talentów, wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu własnych zainteresowań informatycznych.


Komisja konkursowa w składzie: Agata Barańska, Wiesław Kasprzak, Barbara Domańska, Artur Przybylski,  Paweł Wenclewski wyłonili zwycięzców:

I miejsce Bartosz Korpeta – SP nr 1
II miejsce Filip Domański – SP Pieczyska
III miejsce Igor Trzeciak – SP nr 1

Serdecznie gratulujemy

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...