Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

1dzien wiosny 2018 34 20180321 1280726317W poniedziałek 19 marca uczniowie klas I-III obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny. Dzień ten przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy etap to konkurs pt. "Wiosenna Pracownia". Dotyczył on wykonania wiosennej dekoracji swojej sali lekcyjnej. W konkursie I miejsce zajęła klasa I "b", II miejsce klasa III "b", a III miejsce klasa III "a". Wszystkie klasy zostały obdarowane pamiątkowymi dyplomami, natomiast zwycięzcy otrzymali słodkie upominki.

 

Drugi etap to prezentacja wcześniej przydzielonych zadań. Klasy I przygotowały piosenki o wiośnie, klasa II wyrecytowała wiosenny wiersz, a klasy III przygotowały wiosenny pokaz mody. Wszystkie klasy zaprezentowały się podczas występów na sali gimnastycznej. Podsumowaniem Dnia Wiosny był występ koła tanecznego. Jesteśmy pewni, że po tak hucznych obchodach wiosna prędko do nas zawita.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...