Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

konkurs agielski 201820180316 121032 rs16 marca 2018 roku w Czastarach odbył się III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI. W konkursie uczestniczyły szkoły podstawowe powiatu wieruszowskiego. Każda szkoła wytypowała po jednym przedstawicielu z klas czwartych, piątych i szóstych. Celem konkursu było poszerzanie świadomości językowej uczniów oraz wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego. Testy obejmowały zadania z zakresu znajomości słownictwa, wybranych zagadnień gramatycznych oraz umiejętności czytania ze zrozumieniem.

 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Hubert Pawlaczyk z klasy IVkonkurs agielski 201820180316 120434 rs
Aleksandra Salamon z klasy V
Agnieszka Baberowska z klasy VI
Naszej uczennicy Aleksandrze Salamon udało się zdobyć I miejsce w kategorii klas piątych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom!
Uczniów do konkursu przygotowały panie: Patrycja Ludwiczak i Emilia Howis-Świegot.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...