Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

wiosenkaDzieci z oddziałów przedszkolnych także powitały wiosnę. Mimo że aura za oknem nie bardzo wiosenna, jedynie słonko uśmiecha się do nas wiosenne, to zajęcia okazały się dziś bardzo atrakcyjne. Na rozpoczęcie dnia przedszkolaczki zjadły przygotowane przez samych siebie pyszne wiosenne śniadanie. Następnie pokolorowały pożegnalnie Marzanę i wykonały kapelusz dla Pani Wiosny.

Z uśmiechem na twarzy skosztowały lekkiego wiosennego obiadu: ziemniaków w mundurkach i  białego serka ze szczypiorkiem. Na zakończenie dnia czekał na nich sok marchwiowo-jabłkowy (wykonany również przez dzieci). Tym miłym akcentem pożegnaliśmy zimę, a powitaliśmy nieśmiałą wiosnę z nadzieją, że już w przyszłym tygodniu nie tylko będzie świątecznie, ale już i wiosennie.

Nina Okoń-Wyder

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...