Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

wiosenkaDzieci z oddziałów przedszkolnych także powitały wiosnę. Mimo że aura za oknem nie bardzo wiosenna, jedynie słonko uśmiecha się do nas wiosenne, to zajęcia okazały się dziś bardzo atrakcyjne. Na rozpoczęcie dnia przedszkolaczki zjadły przygotowane przez samych siebie pyszne wiosenne śniadanie. Następnie pokolorowały pożegnalnie Marzanę i wykonały kapelusz dla Pani Wiosny.

Z uśmiechem na twarzy skosztowały lekkiego wiosennego obiadu: ziemniaków w mundurkach i  białego serka ze szczypiorkiem. Na zakończenie dnia czekał na nich sok marchwiowo-jabłkowy (wykonany również przez dzieci). Tym miłym akcentem pożegnaliśmy zimę, a powitaliśmy nieśmiałą wiosnę z nadzieją, że już w przyszłym tygodniu nie tylko będzie świątecznie, ale już i wiosennie.

Nina Okoń-Wyder