Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

wiosna 21 marca przypada PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. W naszej szkole dzień 20 marca był dniem pracy opiekuńczo-wychowawczej. Zamiast lekcji każda klasa miała przydzielone zadania konkursowe, do których przygotowania trwały dużo wcześniej. Klasy czwarte rywalizowały o tytuł MasterChefa, przygotowując kanapki i desery. Piątoklasiści tym razem zmagali się w konkursie "Jaka to melodia?" Zadaniem uczestników było odgadnięcie piosenki w momencie, gdy przestawała grać muzyka.

Turniej dla klas szóstych nosił tytuł "Milion w minutę". To turniej, w którym wystarczy odrobina sprawności fizycznej, trochę szczęścia i sprytu, by wygrać. Uczniowie klas siódmych wzięli udział w konkursie "Milionerzy". Uczestnicy gry odpowiadali na pytania, mogli też korzystać z "kół ratunkowych": "telefonu do przyjaciela”,  "pół na pół” i "pytania do publiczności”.

Po zakończonych zmaganiach turniejowych część uczniów udała się do WDK na przedstawienie teatru Artenes z Wrocławia pod tytułem "Skąd nasz ród".