Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

nabor do przedszkolaRodzicu! Jeszcze nie wiesz, gdzie zapisać swoje dziecko do przedszkola? Zapraszamy do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieruszowie budynek szkolny w Cieszęcinie.
Przyjmujemy zapisy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole zapewnia profesjonalną opiekę, kadrę, ciekawe bezpłatne zajęcia, świetlicę. Mamy kącik przyrodniczy (akwarium) i kulinarny, prowadzone są zajęcia z zakresu rytmiki, bajkoterapii, paluszkoterapii. Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania plastyczne, muzyczne i teatralne, jak również korzystać z ciepłych posiłków.

Przedszkolaki biorą udział w konkursach i w projektach ogólnopolskich: Dobrze jemy ze szkołą na widelcu, Uczymy dzieci programować.
Budynek dostosowany jest do małych dzieci, posiada plac zabaw, boisko, duże i kolorowe sale, jest tu blisko las, zabytkowy kościółek, wspaniałe walory przyrodnicze, cisza i spokój, a przede wszystkim bezpieczeństwo.
Zapisy trwają od 12 marca do 20 marca. Kartę zgłoszeniową można pobrać w budynku szkolnym w Cieszęcinie, w sekretariacie SP nr 1 w Wieruszowie oraz ze strony internetowej szkoły.
Zapraszamy też do przybycia i obejrzenia naszego przedszkola.