Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

 gentleman Aby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

W lutym Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z członkami zespołu "The Gentleman". Ich pasją jest muzyka. Wokalista zespołu Hubert Ceglarek to absolwent naszej szkoły. Wraz z kolegą perkusistą Sewerynem opowiedzieli nam o tworzeniu muzyki, wspaniałych koncertach oraz swoich sukcesach i dalszych planach. Było to bardzo sympatyczne i ciekawe spotkanie, za które dziękujemy chłopakom.  
Serdecznie zapraszamy do posłuchania jak grają oraz obejrzenia  relacji z rozmowy, którą przeprowadzili: Julia Biegańska, Weronika Bajka, Igor Czekalski, Marta Bojko, Hanna Kos i debiutująca Anneke Ciszewska.

Pedagog szkolny M. Gasztych

 

O zespole możemy przeczytać, klikając na poniższy link:

Dżentelmeni rocka - artykuł w internetowym biuletynie Łódzkiego Domu Kultury "Kalejdoskop"

Jeśli chcecie posłuchać, jak grają, kliknjcie poniżej:

Udostępniony przez członków zespołu zapis koncertowego wykonania coveru znanego utworu "Ho Hey" grupy The Lumineers".

Można też obejrzeć zdjęcia z występów młodych dżentelmenów:

Galeria zdjęć

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...