Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

 gentleman Aby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

W lutym Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z członkami zespołu "The Gentleman". Ich pasją jest muzyka. Wokalista zespołu Hubert Ceglarek to absolwent naszej szkoły. Wraz z kolegą perkusistą Sewerynem opowiedzieli nam o tworzeniu muzyki, wspaniałych koncertach oraz swoich sukcesach i dalszych planach. Było to bardzo sympatyczne i ciekawe spotkanie, za które dziękujemy chłopakom.  
Serdecznie zapraszamy do posłuchania jak grają oraz obejrzenia  relacji z rozmowy, którą przeprowadzili: Julia Biegańska, Weronika Bajka, Igor Czekalski, Marta Bojko, Hanna Kos i debiutująca Anneke Ciszewska.

Pedagog szkolny M. Gasztych

 

O zespole możemy przeczytać, klikając na poniższy link:

Dżentelmeni rocka - artykuł w internetowym biuletynie Łódzkiego Domu Kultury "Kalejdoskop"

Jeśli chcecie posłuchać, jak grają, kliknjcie poniżej:

Udostępniony przez członków zespołu zapis koncertowego wykonania coveru znanego utworu "Ho Hey" grupy The Lumineers".

Można też obejrzeć zdjęcia z występów młodych dżentelmenów:

Galeria zdjęć

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...