Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

walentynki 2018W dniu 13 lutego odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa. Klasa VI c zorganizowała dużo atrakcji dla uczestników. Bardzo wielu uczniów skorzystało z ostatniej dyskoteki przed Wielkim Postem i świetnie się bawiło. W bogato zaopatrzonym sklepiku można było zakupić oranżadę, chrupki, pączki, żelki i wiele innych smakołyków .

Szkolny DJ urozmaicał style muzyczne, aby każdy znalazł coś dla siebie. Najbardziej popularny okazał się przebój Sławomira oraz belgijka, którą tańczyły nawet osoby nieznające kroków. Nauczenie się jej to była „bułka z masłem”, uczniowie tańczyli jak profesjonaliści.
Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy. Była to okazja nie tylko do rywalizacji, ale przede wszystkim do śmiechu. Był konkurs jedzenia pączków na czas, konkurs tańca, konkurs makijażu oraz konkurs na króla i królową dyskoteki. Uczniowie potrafili śmiać się z siebie, nabierali dystansu do sytuacji, a także uczyli się relacji społecznych. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
Impreza rozkręciła się szybko i wszyscy długo szaleli przy muzyce polskiej i zagranicznej. Nad bezpieczeństwem dyskoteki  czuwali opiekunowie, którzy pochwalili uczniów za wspaniałe zachowanie i integrację.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i dobrą zabawę.