Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

walentynki 2018W dniu 13 lutego odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa. Klasa VI c zorganizowała dużo atrakcji dla uczestników. Bardzo wielu uczniów skorzystało z ostatniej dyskoteki przed Wielkim Postem i świetnie się bawiło. W bogato zaopatrzonym sklepiku można było zakupić oranżadę, chrupki, pączki, żelki i wiele innych smakołyków .


Szkolny DJ urozmaicał style muzyczne, aby każdy znalazł coś dla siebie. Najbardziej popularny okazał się przebój Sławomira oraz belgijka, którą tańczyły nawet osoby nieznające kroków. Nauczenie się jej to była „bułka z masłem”, uczniowie tańczyli jak profesjonaliści.
Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy. Była to okazja nie tylko do rywalizacji, ale przede wszystkim do śmiechu. Był konkurs jedzenia pączków na czas, konkurs tańca, konkurs makijażu oraz konkurs na króla i królową dyskoteki. Uczniowie potrafili śmiać się z siebie, nabierali dystansu do sytuacji, a także uczyli się relacji społecznych. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
Impreza rozkręciła się szybko i wszyscy długo szaleli przy muzyce polskiej i zagranicznej. Nad bezpieczeństwem dyskoteki  czuwali opiekunowie, którzy pochwalili uczniów za wspaniałe zachowanie i integrację.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i dobrą zabawę.

Organizatorzy

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...