Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

otwp 2018 723 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 Jana Pawła II w Wieruszowie odbyły się gminne eliminacje 41. Edycji Turnieju OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Piluch kl. Va, Bartosz Rechmal kl. IV a i Kacper Jaremko kl. Vb. Zadaniem wszystkich uczestników było rozwiązanie testu pisemnego. Punkty uzyskane z części pisemnej decydowały o przystąpieniu do części ustnej. W kategorii szkoła podstawowa III miejsce zajęła Martyna Piluch, IV miejsce Bartosz Rechmal, natomiast Kacper Jaremko otrzymał pamiątkowy medal i dyplom za udział w eliminacjach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności Martynie i Bartkowi, którzy 23 marca wezmą udział w eliminacjach powiatowych.

Opiekunowie:
Anna Augustyniak
Aleksandra Kula
Joanna Kawula

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...