Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

konkurs uklad sloneczny 2018 7Jak wygląda Układ Słoneczny? Jaką część zajmuje w nim nasza planeta Ziemia? Na te pytania znajdziecie odpowiedź odwiedzając wystawę przygotowaną przez organizatorki konkursu pt. UKŁAD SŁONECZNY, która znajduje się na szkolnym korytarzu. Zobaczycie tam bardzo ciekawe i oryginalnie wykonane prace przestrzenne przedstawiające kolejne planety Układu Słonecznego.

 

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów z klas VI, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie prac konkursowych. Jury miało bardzo trudne zadanie oceniając prace. Ostatecznie udało się ustalić werdykt i przyznać miejsca na podium oraz wyróżnienia. Wyniki konkursu już dzisiaj ogłaszamy na stronie naszej szkoły i gazety, a nagrody i dyplomy wręczone będą podczas apelu z okazji Dnia Wiosny.
Wyróżnieni uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy, a laureaci ciekawe nagrody w postaci książek, które ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie.
Poniżej przedstawiamy laureatów i uczniów wyróżnionych w konkursie:
Laureaci:
I miejsce: Paweł Redlicki VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
II miejsce: Iga Wojciechowska VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
III miejsce ex aequo: Maciej Bublik VI, SP w Pieczyskach
Mateusz Walaszek VIa, SP nr 1 w Wieruszowie

Uczniowie wyróżnieni:
Remigiusz Trzeciak VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
Karolina Mierzwiak VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
Dawid Płuska VIa, SP nr 1 w Wieruszowie

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu:
Elżbieta Wojtysiak
Marzena Szymanek

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...