Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

konkurs uklad sloneczny 2018 7Jak wygląda Układ Słoneczny? Jaką część zajmuje w nim nasza planeta Ziemia? Na te pytania znajdziecie odpowiedź odwiedzając wystawę przygotowaną przez organizatorki konkursu pt. UKŁAD SŁONECZNY, która znajduje się na szkolnym korytarzu. Zobaczycie tam bardzo ciekawe i oryginalnie wykonane prace przestrzenne przedstawiające kolejne planety Układu Słonecznego.

 

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów z klas VI, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie prac konkursowych. Jury miało bardzo trudne zadanie oceniając prace. Ostatecznie udało się ustalić werdykt i przyznać miejsca na podium oraz wyróżnienia. Wyniki konkursu już dzisiaj ogłaszamy na stronie naszej szkoły i gazety, a nagrody i dyplomy wręczone będą podczas apelu z okazji Dnia Wiosny.
Wyróżnieni uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy, a laureaci ciekawe nagrody w postaci książek, które ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie.
Poniżej przedstawiamy laureatów i uczniów wyróżnionych w konkursie:
Laureaci:
I miejsce: Paweł Redlicki VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
II miejsce: Iga Wojciechowska VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
III miejsce ex aequo: Maciej Bublik VI, SP w Pieczyskach
Mateusz Walaszek VIa, SP nr 1 w Wieruszowie

Uczniowie wyróżnieni:
Remigiusz Trzeciak VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
Karolina Mierzwiak VIc, SP nr 1 w Wieruszowie
Dawid Płuska VIa, SP nr 1 w Wieruszowie

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu:
Elżbieta Wojtysiak
Marzena Szymanek

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...