Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

ferie baseny 2018basen12 rsCelem  i  założeniami  programowymi  wycieczek było: Doskonalenie umiejętności korzystania z różnych form wypoczynku i zabawy – pobyt  na basenie rekreacyjnym. Zachowanie się w miejscach publicznych – szanowanie mienia publicznego. Zagospodarowanie czasu wolnego uczniom. Integracja grupy oraz współdziałanie w grupie w warunkach odmiennych niż szkoła. Rola kina trójwymiarowego we współczesnym świecie.

Odbyły się 4 wycieczki do Wrocławia  na basen do Aquaparku oraz kina. W I i II tygodniu ferii, wtorek i czwartek, uczestniczyło 171 uczniów z klas II – VII. Wycieczki podzielone były na dwie grupy wiekowe: dla klas II – IV oraz klas V – VII . Uczniowie korzystali z 3 godzinnej kąpieli i atrakcji Aquaparku oraz obejrzeli filmy pt. "Więźeń labiryntu", "Tedi i mapa skarbów", "Fernando', jak również mogli skorzystać z posiłku w McDonald's. Opiekę nad uczniami sprawowali  pani Anna Augustyniak, pani Halina Biegańska, pani Aneta Hanas, pani Joanna Kawula, pani Marzena Sokołowska, oraz pan Adam Walacik. Serdeczne podziękowania dla Gminy Wieruszów, która sfinansowała koszty wyjazdu.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...