Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

oboz narciarski 13 20180214 1399111114W pierwszym tygodniu ferii zimowych 39-osobowa grupa dzieci z gminy Wieruszów wzięła udział w corocznym, szóstym obozie narciarskim zorganizowanym przez naszą Szkołę w uroczej miejscowości Małe Ciche. Podczas pobytu dzieci pod okiem instruktorów uczyły się bezpiecznego zachowania na stoku, podstaw narciarstwa zjazdowego i snowboardu, a zaawansowani narciarze doskonalili technikę jazdy na stokach w Małem Cichem, Grapa Ski oraz Jurgowie.

 

Niestety pogoda uniemożliwiła szusowanie na Kasprowym Wierchu. Podczas ośmiodniowego pobytu nie zabrakło innych atrakcji: wycieczek do Zakopanego, zabawy na kręgielni, aquaparku, bukowińskich Term, gier i zabaw, dyskotek oraz kuligu z pochodniami.

Opiekunami na obozie byli:
pani Agata Barańska, Halina Biegańska oraz Rafał Prokop.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...