Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

koło angielskilogo projektu

Zajęcia koła zainteresowań z języka angielskiego odbywają się w dwóch grupach w ramach projektu „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększanie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów”. Celem zajęć jest m.in. zachęcenie do poszerzania posiadanej wiedzy; rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, kulturą i zwyczajami krajów anglojęzycznych; przygotowanie uczniów do wykorzystywania języka angielskiego w sytuacjach życiowych; wykształcenie częściowej samodzielności poprzez naukę korzystania ze słowników i materiałów źródłowych.

Na zajęciach uczniowie uczą się współpracy w grupach, rozwijają kompetencje językowe takie jak: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, rozszerzają znajomość słownictwa i gramatyki. Uczęszczający na zajęcia wykorzystują materiały multimedialne, nagrania i karty pracy przygotowane przez nauczyciela. Bardzo często pracują w oparciu o stronę internetową https://learnenglishteens.britishcouncil.org/?utm_source=LearnEnglish&utm_campaign=gpd-cross-sell&utm_medium=top-menu. Zachęcamy wszystkich uczniów, również tych, którzy nie uczęszczają na zajęcia do korzystania z zasobów tej strony, gdyż zawiera bogatą bazę materiałów przydatnych do nauki języka angielskiego.

Patrycja Ludwiczak

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...