Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

koło angielskilogo projektu

Zajęcia koła zainteresowań z języka angielskiego odbywają się w dwóch grupach w ramach projektu „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększanie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów”. Celem zajęć jest m.in. zachęcenie do poszerzania posiadanej wiedzy; rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, kulturą i zwyczajami krajów anglojęzycznych; przygotowanie uczniów do wykorzystywania języka angielskiego w sytuacjach życiowych; wykształcenie częściowej samodzielności poprzez naukę korzystania ze słowników i materiałów źródłowych.

Na zajęciach uczniowie uczą się współpracy w grupach, rozwijają kompetencje językowe takie jak: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, rozszerzają znajomość słownictwa i gramatyki. Uczęszczający na zajęcia wykorzystują materiały multimedialne, nagrania i karty pracy przygotowane przez nauczyciela. Bardzo często pracują w oparciu o stronę internetową https://learnenglishteens.britishcouncil.org/?utm_source=LearnEnglish&utm_campaign=gpd-cross-sell&utm_medium=top-menu. Zachęcamy wszystkich uczniów, również tych, którzy nie uczęszczają na zajęcia do korzystania z zasobów tej strony, gdyż zawiera bogatą bazę materiałów przydatnych do nauki języka angielskiego.

Patrycja Ludwiczak

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...