Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

teatr-kaliszKlasy IVc i IVd z wychowawczyniami z okazji mikołajek wyjechały na wycieczkę autokarową do Kalisza. Uczniowie obejrzeli spektakl w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego  „O dziewczynce, która podeptała chleb” na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Celem wycieczki było przygotowanie do odbioru dzieł sztuki teatralnej, kształtowanie wrażliwości estetycznej przez kontakt z twórczością dla dzieci, wdrażanie do poprawnego zachowania w miejscach publicznych.

Zdjęcia ze spektaklu pochodzą ze strony internetowej kaliskiego teatru. Posiłek w restauracji McDonald’s był okazją do podzielenia się wrażeniami z przedstawienia, które zrobiło na dzieciach duże wrażenie. Miłe było również spotkanie z Mikołajem w teatrze oraz mikołajkowe prezenty w McDonaldzie.

Ewa Junke
Emilia Howis-Świegot

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...