Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

teatr-kaliszKlasy IVc i IVd z wychowawczyniami z okazji mikołajek wyjechały na wycieczkę autokarową do Kalisza. Uczniowie obejrzeli spektakl w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego  „O dziewczynce, która podeptała chleb” na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Celem wycieczki było przygotowanie do odbioru dzieł sztuki teatralnej, kształtowanie wrażliwości estetycznej przez kontakt z twórczością dla dzieci, wdrażanie do poprawnego zachowania w miejscach publicznych.

Zdjęcia ze spektaklu pochodzą ze strony internetowej kaliskiego teatru. Posiłek w restauracji McDonald’s był okazją do podzielenia się wrażeniami z przedstawienia, które zrobiło na dzieciach duże wrażenie. Miłe było również spotkanie z Mikołajem w teatrze oraz mikołajkowe prezenty w McDonaldzie.

Ewa Junke
Emilia Howis-Świegot

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...