Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

uzaleznia-mnie-aktywnoscZ przyjemnością i dumą informujemy o zajęciu II miejsca przez ucznia Bartosza Sułota z klasy V „c” w konkursie fotograficznym. Konkurs zorganizowany został przez Gminę Wieruszów w ramach projektu pod nazwą AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA W GMINIE WIERUSZÓW, który był częścią rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”.

Zadaniem uczestników było zgłoszenie fotografii w zakresie tematycznym „Uzależnia mnie tylko aktywne spędzanie czasu”. O zwycięstwie decydowała liczba „polubień” na portalu Facebook. Publikujemy zwycięskie zdjęcie Bartka i gratulujemy mu serdecznie.

Patrycja Ludwiczak

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...