Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

wieczor czytelniczy 2017 128 listopada 2017 r. biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie po raz drugi zorganizowała wieczór czytelniczy pod hasłem „Książka nas łączy”. W spotkaniu wzięli udział rodzice z dziećmi oraz zaproszeni goście. Celem wydarzenia było upowszechnianie czytelnictwa poprzez głośne czytanie wybranych fragmentów książek. Atrakcją wieczoru był występ uczniów z klasy III „c” pod opieką pani Żanety Lis. Mali aktorzy wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój i zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz drobnymi upominkami.

 

Podczas spotkania najmłodsi czytelnicy uczestniczyli w warsztatach plastycznych, gdzie wykonywali zakładki do książek pod czujnym okiem pani Agnieszki Danielewicz, pani Anety Hanas oraz pani Żanety Lis. Rodzice podobnie jak dzieci chętnie wzięli udział w zabawie pod tytułem „ Książka- jej wady i zalety” przygotowanej i przeprowadzonej przez panią Elżbietę Żłobińską z Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu Filia w Wieruszowie. Za udział we wspólnym czytaniu rodzice otrzymali podziękowanie w postaci „złotego lampionu”. Wszyscy uczestnicy spotkania złożyli podpis w pamiątkowej kronice dokumentującej ważne wydarzenia czytelnicze. Barwna wystawa, słodki poczęstunek oraz aromat kawy sprzyjały miłej atmosferze wieczoru.
Dziękuję zaproszonym Gościom, Rodzicom i Dzieciom za udział we wspólnym czytaniu oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wieczoru czytelniczego.

Joanna Kawula

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...