Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

swiat magii 2017 3327 listopada 2017r. naszą szkołę odwiedził czarodziej Andrzej i wróżka Iwona. W godzinnym programie zaprezentowali wiele pełnych humoru sztuczek – karcianych, z piłeczkami, z naczyniami z wodą, kolorowymi chusteczkami, itp. Do swoich występów zapraszali uczniów i nauczycieli, więc każdy ochotnik mógł poznać tajemnice magii z bliska, a nawet spróbować swoich sil w niezwykłych sztuczkach. Uczniowie byli zdumieni i zachwyceni umiejętnościami magika. Występowi artysty towarzyszyła muzyka. Nie zabrakło także radości, śmiechu, zdziwienia, zachwytu i wielkiego zaskoczenia. To niesamowite przedstawienie zostało zwieńczone wielkimi brawami.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...