Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

jesienne parasole2017 5Jesienią pogoda bywa bura, deszczowa i smutna. Pierwszoklasiści rozweselili ją, biorąc udział w konkursie plastycznym "Jesienne parasole". Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni dzieci i inspirowanie do twórczości plastycznej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Oceniając prace, komisja wzięła pod uwagę pomysłowość, oryginalność i zastosowanie środków plastycznych. Dzieci przełamały jesienną aurę, przestawiając parasole w sposób barwny i pomysłowy.

 
Wyróżniono 15 prac:
 
kl. Ia
 
1. Hanna Stojecka
2. Maja Adamczyk
3. Aleksandra Krzyżanowska
4. Antoni Bola
5. Wiktor Grzesiak
 
kl. Ib
 
1. Marta Iwanetzka
2. Amelia Nikodem
3. Weronika Migdał
4. Maja Patkowska
5. Oliwia Jasińska
 
kl. Ic
 
1. Aleks Wanowski
2. Patryk Mrowiński
3. Lena Kizys
4. Maja Merlińska
5. Jakub Wojtasik
 
Wyróżnione osoby otrzymają nagrody.
 

Opiekunowie konkursu:
Agnieszka Brylak
Gabriela Kowalczyk
Marzena Sokołowska

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...