Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

reymont„Rejmont jak żywy”  to konkurs plastyczny zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie oraz Łódzki Dom Kultury w ramach „Współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego”. Celem konkursu było uczczenie 150. rocznicy urodzin W. S. Reymonta oraz wzbogacenie wiedzy na temat życia i twórczości pisarza. Prace konkursowe zostały wykonane przez uczniów szkół gminy Wieruszów. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Okoń z klasy III B, która otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie oraz Oliwier Okoń z klasy VI B zajmując drugie miejsce. Oficjalne podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 24.10.2017 r. w czytelni biblioteki.


 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...