Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

projekt inf 2017 1Ostatnio na zajęciach koła informatycznego z projektu „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów” zagościł zestaw LEGO® MINDSTORMS® EV3. Dzięki uniwersalności systemu budowania i najbardziej zaawansowanej technologii połączonych w zestawie zaczynamy tworzyć niesamowite roboty i kazać im chodzić, myśleć i robić wszystko, co tylko podpowie nam wyobraźnia. Pobraliśmy aplikację i wydajemy robotom polecenia na swoim urządzeniu inteligentnym. Rozpoczęła się robotowa rewolucja LEGO MINDSTORMS EV3 w naszej szkole.

Barbara Domańska

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...