Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

przedszkole 124 października 2017r. przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie) miały wspaniały dzień. Najpierw wspólnie udaliśmy się do WDK-u na przedstawienie teatralne pt. „Mała Syrenka”. Po spektaklu udaliśmy się do Biblioteki Miejsko-Gminnej, a tam przywitała nas pani Bernadetta.

Posłuchaliśmy bajek, obejrzeliśmy wspaniałe książki i wspólnie pobawiliśmy się. Nie zabrakło miłej niespodzianki w postaci słodkości. Następnie udaliśmy się do lokalu Kebab44, aby skosztować smacznej pizzy. I tym pysznym akcentem zakończyliśmy nasz dzień pełen wrażeń w przedszkolu.

Nina Okoń-Wyder

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...