Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

den emeryci 2017IMG 20171014 112006 rs14 października 2018r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole emerytowanych nauczycieli i pracowników oświaty. Coroczne spotkania z nauczycielami wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. Na wstępie pani Dyrektor powitała wszystkich zaproszonych gości, składając życzenia oraz podziękowania za trud, jaki przez wiele lat pracy wkładali w nauczanie i wychowanie przyszłych pokoleń. Spotkanie urozmaiciła część artystyczna przygotowana przez koło teatralne naszej szkoły pod opieką pani Haliny Biegańskiej oraz występ chóru szkolnego, który przygotowała pani Izabela Nawrocka.

Po części artystycznej zabrali głos pani Agnieszka Prukop oraz pani Prezes Urszula Marczak-Słowikowska, podsumowując miniony rok oraz składając wszystkim obecnym życzenia. Nie zabrakło również uczczenia minutą ciszy tych, których wśród nas już dziś nie ma. Następnie przy wspólnym stole mieliśmy okazję powspominać oraz porozmawiać o kondycji polskiej oświaty, w której w ostatnim czasie zaszło tak wiele zmian. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Już teraz zapraszamy wszystkich na spotkanie w przyszłym roku.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...