Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

den emeryci 2017IMG 20171014 112006 rs14 października 2018r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole emerytowanych nauczycieli i pracowników oświaty. Coroczne spotkania z nauczycielami wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. Na wstępie pani Dyrektor powitała wszystkich zaproszonych gości, składając życzenia oraz podziękowania za trud, jaki przez wiele lat pracy wkładali w nauczanie i wychowanie przyszłych pokoleń. Spotkanie urozmaiciła część artystyczna przygotowana przez koło teatralne naszej szkoły pod opieką pani Haliny Biegańskiej oraz występ chóru szkolnego, który przygotowała pani Izabela Nawrocka.

Po części artystycznej zabrali głos pani Agnieszka Prukop oraz pani Prezes Urszula Marczak-Słowikowska, podsumowując miniony rok oraz składając wszystkim obecnym życzenia. Nie zabrakło również uczczenia minutą ciszy tych, których wśród nas już dziś nie ma. Następnie przy wspólnym stole mieliśmy okazję powspominać oraz porozmawiać o kondycji polskiej oświaty, w której w ostatnim czasie zaszło tak wiele zmian. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Już teraz zapraszamy wszystkich na spotkanie w przyszłym roku.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...