Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

den-przedszkole 1Nasza Pani jest kochana
zawsze ma dla dzieci czas,
zwykle pani śpiewa dla nas,
ale dziś posłucha nas. (…)

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich nauczycieli czynnych zawodowo i emerytów, ale również pracowników oświaty, jak też wszystkich tych, którzy tworzą szkołę – dzieci i rodziców. Z tej okazji w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie) odbyła się uroczysta akademia. Przedszkolaki w tym wyjątkowym dniu zaprezentowały część artystyczną dla swoich wychowawczyń.

den-przedszkole 2Słowem i piosenką podziękowały za trud, poświęcenie i wychowanie. Były życzenia, kwiaty i łzy wzruszenia, że tak małe dzieci potrafią okazać tyle wdzięczności, a ich mobilizacja i zaangażowanie się całym sercem jest nagrodą dla nas wychowawców.
Na tę uroczystość przybyły również panie emerytki: pani Natalia Śniady i pani Maria Polak oraz panie dyrektor pani Agata Barańska i pani Renata Ziętara. Panie podziękowały za zaproszenie oraz pogratulowały wychowawczyniom tak wspaniałych wychowanków. Po uroczystości dzieci skosztowały wyśmienitego tortu, natomiast rodzice, goście i wychowawczynie zostali zaproszeni na poczęstunek, który został przygotowany przez mamy przedszkolaków.


Nina Okoń-Wyder

den-przedszkole 3

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...