Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

den 2017Jak co roku obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. 13 października odbyła się uroczysta akademia, podczas której pani Dyrektor wręczyła nauczycielom nagrody. Część artystyczną przygotowało koło teatralne pod opieką pani Haliny Biegańskiej oraz chór szkolny pod dyrekcją pani Izabeli Nawrockiej. Odbyła się też tradycyjna już w naszej szkole nauczycielska gala oscarowa.

Nauczyciel to bardzo szczególny zawód, dlatego uroczyście obchodzi się tak zwany Dzień Nauczyciela. Uczniowie mówią, że dobry nauczyciel to taki, który interesuje się nimi, próbuje ich zrozumieć, wspiera, potrafi wytłumaczyć, znajduje dla nich czas i jest wyrozumiały. Sami pedagodzy mówią natomiast, że nauczyciel to zawód z pasją i misją. „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” - pisano niegdyś. Uczniowie w dowcipnej scence przypomnieli te ważne dla nas wszystkich słowa, nad którymi warto się zastanowić.


 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...