Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

listonoszZeszły tydzień, jak i poprzednie, był atrakcyjny i pełen ciekawych zajęć oraz niespodzianek w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie). Odwiedził nas listonosz. Przybycie Pana Listonosza dla przedszkolaków było niecodziennym wydarzeniem. Pan z ogromną torbą i w charakterystycznym niebieskim ubraniu sprawił dzieciom wiele radości. Opowiedział nam o swojej pracy, o tym, jaką drogę pokonuje wysłany list i o czym należy pamiętać, wysyłając list czy przesyłkę. Przeczytał również opowiadanie mówiące o wędrówce listów. Po rozmowie każdy przedszkolaczek otrzymał list. Dziękując Panu Listonoszowi  za odwiedziny, dzieci wręczyły pamiątkowy list.

Nina Okoń-Wyder


 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...