Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

listonoszZeszły tydzień, jak i poprzednie, był atrakcyjny i pełen ciekawych zajęć oraz niespodzianek w oddziałach przedszkolnych przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie). Odwiedził nas listonosz. Przybycie Pana Listonosza dla przedszkolaków było niecodziennym wydarzeniem. Pan z ogromną torbą i w charakterystycznym niebieskim ubraniu sprawił dzieciom wiele radości. Opowiedział nam o swojej pracy, o tym, jaką drogę pokonuje wysłany list i o czym należy pamiętać, wysyłając list czy przesyłkę. Przeczytał również opowiadanie mówiące o wędrówce listów. Po rozmowie każdy przedszkolaczek otrzymał list. Dziękując Panu Listonoszowi  za odwiedziny, dzieci wręczyły pamiątkowy list.

Nina Okoń-Wyder


 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...