Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

pasowanie na ucznia logoPasowanie na ucznia to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. W tym roku szkolnym do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie zostało przyjętych 54 pierwszoklasistów.

Uroczystość dostarczyła wielu wzruszeń, zarówno uczniom, jak i ich Rodzicom, którzy licznie przybyli, by wspierać i podziwiać swoje pociechy. W  tym uroczystym dniu powitała ich Dyrektor Agata Barańska oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego – Hanna Kos.
Podczas części artystycznej, dzieci śpiewały i recytowały wiersze. Ich występy spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem, a włożona praca została nagrodzona gromkimi brawami. Następnie  odbyło się tradycyjne pasowanie na ucznia symbolicznym ołówkiem. Na koniec dzieci zostały obdarowane przez Rodziców słodkimi upominkami.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w nauce!

Wychowawcy klas pierwszych

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...