odwiedziny-skrzataW piątek do oddziałów przedszkolnych przy SP nr 1 w Wieruszowie budynek szkolny w Cieszęcinie przybył niecodzienny gość. Była to pani Bernadetta z Biblioteki Publicznej z Wieruszowa. Na ten dzień przybrała postać skrzata. Bajkowy skrzat najpierw przedszkolakom przeczytał piękne opowiadania i bajki o skrzatach, następnie zaśpiewał i zatańczył z dziećmi. Miłą niespodzianką była wspólna praca, podczas której dzieci wykonały pięknego jeżyka z masy solnej i makaronu. Ale na tym dzień się nie skończył.

odwiedziny skrzata 1Dziewczęca część naszej przedszkolnej grupy wraz z paniami wychowawczyniami przygotowały niespodziankę dla chłopców w postaci tortu i życzeń, ponieważ kończący się miesiąc wrzesień niesie nam Dzień Chłopca. I tym miłym akcentem zakończyliśmy kolejny tydzień nowego roku szkolnego.

Nina Okoń-Wyder

odwiedziny skrzata 2                          odwiedziny skrzata 3