Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Wsparcie dla Julki

20180809153624

Chcielibyśmy również w tym roku zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz. Dzięki Państwa wsparciu Julka może nadal się rehabilitować, co jest konieczne w jej stanie zdrowia. 
Sama Julka dziękuje oto tymi słowami:
"Tak wiele wdzięczności w mym sercu dziś czuję i z serca wdzięcznego dziś mówię „dziękuję”. Dziękuję dziś wszystkim, którzy nas wspierają 1%, korki, co roku oddają. Dobre słowo, uśmiech…za to też dziękuję, moje serduszko się raduje. Być między ludźmi, którzy wsparcie swe okazali i tyle dobroci ze swej strony oddali. To wszystko motywuje do działania, ciężkiej pracy i sił odzyskiwania. To godne jest walczyć z losu przeciwnościami i iść do przodu z podniesionymi głowami. Żadne inne słowo nie odda tego co czuję, gdy z serca Wam wszystkim dziś jeszcze raz mówię dziękuję."

Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037
Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:
FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI  80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.    w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

projekt-2017

logo projektu

We wrześniu w ramach projektu „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, odbyła się wycieczka do Warszawy dla 37 uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie.
Uczestnicy wycieczki odbyli podróż do świata nauki w nieznane po Centrum Nauki. Uczniowie odkrywali dziedziny  nauki fizyki, chemii, biologii i robotyki oraz obejrzeli film w 3D „ Astronauta” w Planetarium „ Niebo Kopernika”.


Zwiedzający mogli poznawać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach.
Byliśmy również w Planetarium, gdzie pokazy wyświetlane  były na sferycznym ekranie otaczającym widownię ze wszystkich stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieliśmy poczucie zanurzenia we wszechświecie.
Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Elżbieta Wojtysiak
Marzena Szymanek

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...