wakacje z muszkieteramina wakacje grafika rsKolonie do Dźwiżyna-   Odjazd będzie 26 lipca 2017r. o godz. 8.30 powrót 04.08.2017r. o 18.30 z Wielunia - Intermarche, ul. Warszawska 8. /trzeba tam być 20 minut wcześniej/

W góry i nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, którze spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Na swoje pierwsze kolonie wyjedzie łącznie ponad 1000 dzieci z całej Polski. Ambasadorką wakacyjnych wyjazdów  jest Sylwia Gruchała – medalistka olimpijska. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

„Wakacje z Muszkieterami” już po raz drugi organizuje Fundacja Muszkieterów, którą tworzą właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché. Dzieci w wieku 8-14 lat, które nie miałyby szansy na odpoczynek po pracowitym roku szkolnym, spędzą letnie kolonie w pięknych zakątkach Polski. Krajoznawczym wycieczkom i zajęciom w ośrodkach wypoczynkowych, będzie towarzyszyć poznawanie 8 uniwersalnych wartości, którymi powinien kierować się w życiu każdy Muszkieter. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
Zobacz co robią Muszkieterowie i poznaj 8 wartości Muszkietera

www.facebook.com/FundacjaMuszkieterow / www.wakacjezmuszkieterami.pl