Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

projekt efs 1logo projektu

W ramach projektu „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego organizowane są zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI.
Charakter tych zajęć ma na celu pogłębienie i uzupełnienie podstawowej wiedzy uczniów z zakresu tematyki dotyczącej m. in. rachunku pamięciowego, działań na liczbach naturalnych, ułamków zwykłych i dziesiętnych, czy też podstawowej wiedzy geometrycznej.


Ponadto uczestnicy projektu doskonalą umiejętność zastosowania wiedzy   matematycznej w życiu codziennym, dostrzegając jej praktyczne znaczenie w różnych dziedzinach życia społecznego. Ogólnym celem zajęć jest wyrównywanie braków edukacyjnych w zakresie realizowanych treści programowych i utrwalanie bieżącego materiału tak, aby uczeń mógł aktywnie uczestniczyć w lekcjach matematyki, kształtowanie myślenia i jasnego formułowania wniosków oraz zachęcenie uczniów do zwiększenia wysiłku w uczeniu się matematyki  i pokonywania związanych z nią problemów natury dydaktyczno-wychowawczej.
Program ten jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom uczniów i ich rodziców oraz nauczyciela. Pozwala na wyrabianie przez ucznia poczucia własnej wartości i motywacji do dalszych działań.

Aleksandra Kula
Beata PiekielnaCiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...