Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Szanowni Państwo – Rodzice

uwagaInformuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. tj. od poniedziałku rozpocznie się akcja strajkowa nauczycieli i pracowników niepedagogicznych trwająca do odwołania. W związku z powyższym prosimy o zapewnienie opieki dzieciom ze szkoły i przedszkola.

O wszelkich zmianach będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem strony internetowej: www.sp1wieruszow.pl oraz na stronie Urzędu Gminy Wieruszów.

rzecznik1

Aby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

 Dziennikarze ze szkolnego Klubu Poszukiwaczy Zaginionych Pasji prowadzonego przez pana pedagoga Michała Gasztycha przeprowadzili wywiad z goszczącym w naszym mieście Rzecznikiem Praw Dziecka panem Markiem Michalakiem.

.

wywiad z rpd 1

 

wywiad z rpd 2

 

 

wywiad z rpd 3

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...