Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Szanowni Państwo – Rodzice

uwagaInformuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. tj. od poniedziałku rozpocznie się akcja strajkowa nauczycieli i pracowników niepedagogicznych trwająca do odwołania. W związku z powyższym prosimy o zapewnienie opieki dzieciom ze szkoły i przedszkola.

O wszelkich zmianach będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem strony internetowej: www.sp1wieruszow.pl oraz na stronie Urzędu Gminy Wieruszów.

grygowskiAby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

 

Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z kapelmistrzem Orkiestry Dętej OSP Wieruszów – panem Konradem Grygowskim. Od kilku lat prowadzi on wieruszowską orkiestrę. Robi to z pasją i ogromnym zaangażowaniem, czego efekty możecie oglądać podczas licznych występów i koncertów.
Życzymy panu Konradowi dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...