Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

 


mgr Agata Barańska – Dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Renata Ziętara – Wicedyrektor szkoły, nauczyciel biologii i chemii


mgr Anna Augustyniak – nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Halina Biegańska – nauczyciel plastyki
mgr Agnieszka Bolek – nauczyciel matematyki
mgr Agnieszka Brylak -- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; logopeda
mgr Agnieszka Danielewicz – nauczyciel wspomagający
mgr Aldona Dymacz-Wróbel – nauczyciel języka polskiego i informatyki
mgr Michał Gasztych – pedagog, oligofrenopedagog
mgr Jolanta Gierak – nauczyciel religii
mgr Joanna Grzesiak – nauczyciel historii; oligofrenopedagog
mgr Katarzyna Grzesiak – nauczyciel wspomagający
inż. Aneta Hanas – nauczyciel informatyki
mgr Emilia Howis-Świegot – nauczyciel języka angielskiego
mgr Ewa Junke – nauczyciel języka polskiego; oligofrenopedagog
mgr Joanna Kawula – bibliotekarz; logopeda (urlop macierzyński)
mgr Iwona Kisiel – nauczyciel języka angielskiego i geografii
mgr Maria Kołaczek– nauczyciel języka niemieckiego
mgr Gabriela Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Agata Kowalczyk-Baryga – nauczyciel matematyki
mgr Aleksandra Kula – nauczyciel wspomagający; oligofrenopedagog; nauczyciel przyrody i biologii
mgr Karolina Lis - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (urlop wychowawczy)
mgr Żaneta Lis – nauczyciel geografii (urlop macierzyński)
mgr Patrycja Ludwiczak– nauczyciel języka angielskiego (urlop macierzyński)

mgr Beata Łuczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Wacława Łuźniak – nauczyciel w oddziale przedszkolnym
mgr Katarzyna Mania – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; oligofrenopedagog
mgr Mikoś Magdalena - nauczyciel wspomagający

mgr Izabela Nawrocka – nauczyciel muzyki; oligofrenopedagog
mgr Nina Okoń-Wyder – nauczyciel w grupie przedszkolnej, nauczyciel religii
siostra mgr Teresa Orzechowska – nauczyciel religii
mgr Beata Piekielna – nauczyciel matematyki
mgr Grażyna Pilarska – nauczyciel języka angielskiego; logopeda
mgr Rafał Prokop – nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Angelika Rachel - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
mgr Iwona Rorat-Lamperska - wychowawca świetlicy (urlop dla poratowania zdrowia)
mgr Kamila Rosińska – nauczyciel biologii
mgr Edyta Semba – nauczyciel fizyki
mgr Marzena Sokołowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
ks. mgr Jakub Stanecki - nauczyciel religii
mgr Justyna Stawska-Rak – nauczyciel języka polskiego
mgr Monika Szafrańska – nauczyciel języka polskiego
inż. Marian Szkopek – nauczyciel techniki
mgr Renata Tobis – nauczyciel języka polskiego; oligofrenopedagog
mgr Adam Walacik – nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Anna Wanowska - nauczyciel języka angielskiego
mgr Kinga Wilk - psycholog
mgr Zuzanna Wojtan - nauczyciel geografii
mgr Elżbieta Wojtysiak – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie
mgr Katarzyna Zalewska – nauczyciel historii
mgr Violetta Żurek – nauczyciel matematyki; oligofrenopedagog

 

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...