Oddział przedszkolny

W naszym oddziale przedszkolnym stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci. Staramy się tworzyć miłą i przyjazną atmosferę w grupie, zależy nam aby dzieci czuły się u nas miło i bezpiecznie. W pierwszych tygodniach września dzieci uczestniczyły w kreatywnych zajęciach z okazji dnia kropki, dnia przedszkolaka, pierwszego dnia jesieni, akcji sprzątania świata. Dzięki zabawom tanecznym, ruchowym i logo-rytmicznym rozwijały umiejętności sprawnego wykonywania ruchu oraz doskonaliły rozwój mowy. Na zajęciach sensorycznych i plastycznych doskonaliły kreatywność, pobudzały zmysły co doskonale wpływa na rozwój mózgu. Przedszkolaki zapoznały się również z zasadami ruchu drogowego oraz dowiedziały się w jakich sytuacjach należy dzwonić pod numer alarmowy 112.