Kolonie letnie z Korczakiem

W miesiącu sierpniu odbył się drugi turnus kolonii letnich zorganizowane przez naszą Szkołę dla uczniów szkoły oraz dzieci z gminy Wieruszów w miejscowości Małe Ciche.

W koloniach wzięło udział 40 uczestników. Podczas jedenastu dni  pobytu nie zabrakło  atrakcji dla uczestników: wycieczek do Zakopanego, zabawy na kręgielni, kąpieli w AquaZakopane,  Termach –Gorący Potok , Polanie Szymoszkowej, . Niezapomnianych wrażeń dostarczyły  piesze wycieczki z naszym zaprzyjaźnionym przewodnikiem tatrzańskim w nasze  Tatry-  Rusinowa Polana, tatrzańskich jaskiń Mylna, Raptawicka,  Obłazowa, Smocza, czy też przepięknego Wąwozu Kraków, oraz najpiękniejszej jaskini tatrzańskiej Bielskiej znajdującej się na Słowacji, spływu Dunajcem oraz zdobyciem pienińskich Trzech Koron. Wieczorami dzieci miały wypełniony czas  grami  i zabawami, dyskotekami , odbyło się również ognisko w scenerii potoku Sucha Woda. Opiekunami dzieci i młodzieży podczas wyjazdu była  p. Halina Biegańska, p. Joanna Grzesiak  oraz p. Rafał Prokop. Widzimy się za rok.