"Rozumiem – szanuje – akceptuje - pomagam"

W kwietniu w naszej szkole ogłoszony został konkurs plastyczny  pt. „Rozumiem – szanuje – akceptuje - pomagam” obejmujący swoim obszarem tematykę upowszechnienia wiedzy związanej z różnymi niepełnosprawnościami wśród dzieci i młodzieży.

Czas "spływania" prac zakończył się wraz z końcem maja. Nasi wspaniali uczniowie, jak zwykle, stanęli na wysokości zadania i obsypali komisję konkursową ogromem wspaniałych prac.
Każda z zaprezentowanych dzieł konkursowych wyróżniała się oryginalnym pomysłem, estetyką wykonania, starannością i co najważniejsze niosła „ze sobą” ważny przekaz. Podjęcie decyzji było naprawdę ciężkie, jednak po długich rozważaniach możemy ogłosić wyniki:

I miejsce: Patrycja Błasiak z kl. VII d
 II miejsce: Aleksander Małaszuk z kl. VII c
 III miejsce Dominik Siejakowski z kl. VII e

Wyróżnienia:

Wiktor Sut z kl. VII b
 Zuzanna Drwalewska z kl. VII d
 Maja Drwalewska z kl. VII d
 Maja Gaj z kl. VII d
 Lena Janus z kl. VII d

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.  Pragniemy również pogratulować i podziękować wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym konkursie - jesteśmy z Wam bardzo dumni.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone na apelu 20 czerwca, a już dziś zachęcamy do obejrzenia galerii prac oraz do odwiedzenia naszej szkoły, gdzie można podziwiać i inspirować się twórczością naszych wspaniałych uczniów.