Uroczystości w 1b

26 MAJA - DZIEŃ MATKI

23 CZERWCA – DZIEŃ OJCA

Dzień Matki oraz Dzień Ojca to jedne z najważniejszych świąt w roku, dlatego uczniowie klasy IB wraz ze swoją wychowawczynią p. Beatą Łuczak postanowili uczcić te święta w sposób szczególny. Dnia 31 maja 2022r. zorganizowali klasową uroczystość na cześć Rodziców. Dzieci wierszem i piosenką wyraziły wdzięczność Rodzicom za ich miłość, troskę, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Składały życzenia. Chętnie udekorowały klasę oraz własnoręcznie wykonały laurki i prezenty, którymi obdarowały Rodziców. Przygotowanie niespodzianki dla rodziców sprawiło dzieciom wiele radości, jeszcze bardziej zintegrowało zespół klasowy oraz wyzwoliło wiele pozytywnych emocji. Natomiast Rodzice byli mile zaskoczeni i dumni ze swoich pociech.

Beata Łuczak